Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kto do parlamentu z podlaskiego PiS-u?

Oficjanie wiadomo już, kto będzie walczył o poselskie mandaty z podlaskiej listy Prawa i Sprawiedliwości. Listę otwiera obecny senator Krzysztof Jurgiel, za nim są poseł Jarosław Zieliński z Suwałk i wiceprzewodniczący łomżyńskiej rady miejskiej Lech Kołakowski. W sumie partia poprze 30 kandydatów, wsród nich będą trzy kobiety, między innymi Elżbieta Rybczyńska z Łomży.

Podlaski PiS stawia także na młodych - na liście są dwaj studenci - Tomasz Madras i Arkadiusz Jabłoński. Z ostatniego miejsca wystartuje Roman Czepe.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę