Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się na poddaszu

Cztery jednostki straży pożarnej zostały wysłane nad ranem do wsi Poniat w gminie Piątnica. Zgłoszenie dotyczyły pożaru domu. Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że to tylko tlące się trociny na poddaszu domu. Nikomu z domowników nic się nie stało.

Docieplenie domów trocinami przed kilkudziesięcioleciu laty było dość powszechną metodą. W wielu starszych domach nadal tam się znajdują. Czasami jednak np. w następstwie uszkodzenia czy pęknięcia komina, znajdujące się w pobliżu wysuszone trociny zapalają się. Gdy do zdarzenia dochodzi w środku nocy, pożar może się rozprzestrzenić na cały dom. W tym wypadku na szczęście tak nie było. Strażacy zostali wezwani na pomoc około godz,. 8.10. Gdy dotarli na miejsce  tlące się trociny zajmowały powierzchnię około 9 – 10 m2. Strażacy mówią, że sytuacja jest już opanowana i zagrożenia nie ma.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę