Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wpadł seryjny złodziej

Poprzez uszkodzenie okien lub drzwi dostawał się do obiektów handlowych, gastronomiczny, biurowy, piwnic i mieszkań. Wyniósł z nich laptopy, rzutnik multimedialny, elektronarzędzia, e-papierosy, gadżety elektroniczne oraz pieniądze. W sumie pokrzywdzeni straty oszacowali na ponad 14 tys. złotych. Po tygodniach poszukiwań policjanci ustalili i zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie Łomży. Dziś sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Jak przekazuje policja do większości zdarzeń doszło jeszcze w ubiegłym roku, a ostatnie dwa włamania miały miejsce na początku stycznia. 27-letni mężczyzna usłyszał łącznie 9 zarzutów. Poza kradzieżami z włamaniem jest także podejrzany  o usiłowanie kradzieży z włamaniem do samochodu zaparkowanego przy osiedlowym bloku i  próbę nielegalnego wejścia do budynku kwiaciarni – skąd uciekł spłoszony przez osobę postronną.

Dziś na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę