Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Samoobrona liczy na co trzeci mandat w podlaskim

Samoobrona liczy w najbliższych wyborach parlamentarnych przynajmniej na pięć z piętnastu mandatów poselskich na Podlasiu - powiedział w sobotę Andrzej Lepper podczas konwencji wyborczej Samoobrony w Białymstoku. "Mamy szanse na zdobycie jednej trzeciej mandatów w województwie podlaskim. Na pewno będziemy chcieli więcej osiągnąć".

W województwie podlaskim są już przygotowywane listy kandydatów na posłów. Samoobrona wystawi trzydzieści osób. Pierwsza ma być posłanka Genowefa Wiśniowska. Kto po niej - na razie niewiadomo. Kolejność na liście Samoobrony będzie jeszcze ustalona.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę