Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

POstawili na Sroczyńskiego

Marcin Brunon Sroczyński wiceprezydent Łomży będzie kandydował do Sejmu z drugiego miejsca na liście Platformy Obywatelskiej. Podczas sobotniego posiedzenia Rada Krajowa Platformy Obywatelskie zatwierdziła listy wyborcze partii. Sroczyński bój o to miejsce wygrał z innym łomżyniakiem Krzysztofem Sychowiczem. Na liście PO przed Macinem Sroczyńskim będzie Robert Tyszkiewicz, a za nim Józef Klim – obaj z Białegostoku.

Marcin Brunon Sroczyński ma 35 lat. Z wykształcenia jest prawnikiem, ma żonę i jedno dziecko. Jest wiceprzewodniczący powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej w Łomży. Od 2002 roku Zastępca prezydenta Łomży, wcześniej inspektor kontroli w Podlaskiej Regionalnej Kasie Chorych oraz pracownik Urzędu Kontroli Skarbowej. Z zamiłowania żeglarz. W 1992 roku uczestniczył w 6-cio miesięcznym rejsie s/y Zawisza Czarny z okazji odkrycia Ameryki. Wiceprezes WOPR w Łomży.
W ostatnich wyborach samorządowych kandydował do Rady Miasta Łomży z listy KWW Chrześcijańskie Porozumienie Prawicy. Nie dostał się do Rady - zdobył 101 głosów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę