Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Kolnie rozpoczęła się budowa nowego dworca autobusowego

Rozpoczęła się budowa nowego dworca autobusowego w Kolnie. Podjęła się tego firma, która odkupiła dawny dworzec od łomżyńskiego PKS-u i buduje w tym miejscu galerię handlową.

 

Jak mówi burmistrz Kolna Andrzej Duda, to część porozumienia, dzięki któremu samorząd zmniejszył koszty inwestycji. Andrzej Duda dodaje, że nowy dworzec będzie miał m.in. większą poczekalnię niż stary i będzie obsługiwał wielu przewoźników.
- Dworzec będzie dopasowany do naszych warunków. Budynek będzie miał 180 metrów kwadratowych, będą trzy kasy biletowe i ogólnodostępne toalety. Dworzec będzie mieć 4 stanowiska dla autobusów odjeżdżających i dwa dla przyjeżdżających - mówi burmistrz.
Nowy dworzec autobusowy w Kolnie ma być gotowy w 2018 roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę