Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

251 dni roboczych, 114 wolnych od pracy - tak wygląda nowy 2018 rok

W nowym roku będziemy mieli w sumie 13 dni ustawowo wolnych od pracy, trzy z nich wypadają w niedzielę, jeden w sobotę. Pozostałych 9 to środek tygodnia, co przy umiejętnym zaplanowaniu urlopu umożliwia kilkudniowy wypoczynek.

 

Pierwsza dobra okazja do kilkudniowego wypoczynku to początek maja. Święto pracy wypada we wtorek, a święto Konstytucji w czwartek. Dodatkowe 3 dni wolnego: 30 kwietnia, 2 i 4 maja dadzą nam aż 9-dniowy urlop.

Kolejny dłuższy 4-dniowy weekend mogą mieć osoby, które zaplanują wolne w piątek, 1 czerwca, bo w przyszłym roku Boże Ciało przypada w czwartek 31 maja.

Kolejny wolny dzień to 15 sierpnia - wypada w środku tygodnia, dlatego dodatkowe dwa dni urlopu dadzą nam 5-dniowy wypoczynek.

W listopadzie w okresie Wszystkich Świętych możemy biorąc jeden dzień urlopu (piątek, 2 listopada) przedłużyć czas wolny do 4 dni.

Korzystnie w przyszłym roku roku - bo w środku tygodnia - wypadają święta Bożego Narodzenia. Pierwszy dzień we wtorek, drugi w środę. I tak ponownie 3 dni urlopu wydłużą nam grudniowy wypoczynek aż do 9 dni.

Dodatkowo możemy zaplanować jeden dzień urlopu w związku z tym, że przyszłoroczne święto Trzech Króli przypada w sobotę.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę