Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Traktor na koniec roku

CLAAS ARION 420 to nowoczesny ciągnik rolniczy wyposażony w nawigację, automatyczną skrzynię biegów i fabryczne oprzyrządowanie do ładowacza czołowego. W piątek, 29. grudnia 2017 roku został dostarczony do Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie. - Pojazd został zakupiony w celach szkoleniowych dla młodzieży – przekazuje Sławomir Łomotowski dyrektor ZSCKR w Marianowie.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie  to szkoła podległa Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Jak wyjaśnia dyrektor Łomotowski w sierpniu w związku z dobrą kondycją finansową państwa i dzięki staraniom  Pana ministra Krzysztofa Jurgiela szkoły ministerialne otrzymały dotacje z rezerwy celowej w kwocie ok. 30 mln. Złotych. Szkoła w Marianowie otrzymała jedną z większych dotacji na zakupy inwestycyjne w kwocie 560 tys zł. W ramach tych zakupów  zakupiono ciągnik rolniczy CLAAS ARION 420, który w tuż przed końcem 2017 roku został dostarczony do szkoły. 
- Jest to nowoczesny  ciągnik  wyposażony w najnowszą nawigację, automatyczną skrzynię biegów i fabryczne oprzyrządowanie  do ładowacza czołowego. Na wiosnę pracownicy i nauczyciele zostaną przeszkoleni z obsługi  i nawigacji ciągnika – mówi Sławomir Łomotowski podkreślając, że pojazd został zakupiony w celach szkoleniowych dla młodzieży. - Uczniowie naszej szkoły będą nabywać umiejętności  precyzyjnego prowadzenia ciągnika i maszyn towarzyszących w celu ergonomicznego planowania i wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki w rolnictwie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę