Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Rok 2017 w fotografii 4lomza.pl

Robertowi Bressonowi przypisuje się słowa: „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” - Zostawiam Państwa z nadzieją, że doświadczycie choć jednego, małego odkrycia - Marek Maliszewski.

W tym roku to 128 zdjęć. Są próbą opowiedzenia o nas w 599 roku praw miejskich Łomży. Opowieść jest cząstkowa, niepełna i subiektywna, ale mam nadzieję, że przynajmniej w części ciekawa i prawdziwa, a czasmi także z dystansem.

Jak zwykle, zapraszam do zabawy w wybór "swoich" 13 zdjęć, które dla Państwa będą poruszające, ciekawe czy zabawne.

Fotografie można oglądać: wkadrze.4lomza.pl

Marek Maliszewski

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę