Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Odnaleziono ciało 52-latka, który zgubił się na bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego

Po blisko miesiącu poszukiwań odnaleziono ciało mieszkańca jednej z miejscowości pod Goniądzem. Mężczyznę znaleziono na bagnistym terenie - około trzech kilometrów od wsi, w której mieszkał.

 

52-latek zaginął ostatniego dnia listopada. Wybrał się pieszo, drogą na skróty do oddalonego o niecałe 3 kilometry Goniądza. Gdy zapadał zmrok zadzwonił na numer alarmowy 112 informując, że zgubił się na bagnach Biebrzańskiego Parku Narodowego. Wkrótce kontakt z zaginionym urwał się, prawdopodobnie wyczerpała się bateria w jego telefonie. Od tamtej pory mężczyzny szukały setki osób. Policjanci, strażnicy Biebrzańskiego Parku i strażacy, a także okoliczni mieszkańcy - wśród nich właściciele quadów.

Do akcji włączono też drony, wypożyczone ze straży granicznej. Pomoc zaoferowali też właściciele paralotni. Poszukiwania trwały blisko miesiąc.

Mężczyzna zostawił żonę i trójkę dzieci.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę