Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Świetne Mikołaje z Łomży niosą świąteczną pomoc potrzebującym

Są anonimowi, bezinteresowni i przede wszystkim skuteczni - Świetne Mikołaje z Łomży, to grupa przyjaciół, która zachęca mieszkańców do wsparcia potrzebujących.

 

Świetne Mikołaje wybierają jedną rodzinę, weryfikują jej sytuację i organizują wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czasu na pomoc w tym roku jest niewiele, ale i potrzeby również są nieduże - opał, chemia, żywność trwała, chcemy też pomóc spłacić zadłużenie - mówi jeden z organizatorów akcji.

Żeby pomóc trzeba skontaktować się organizatorami akcji za pośrednictwem ich profilu - Świetne Mikołaje - na Facebooku.

W ubiegłym roku w pomoc zaangażowało się kilkadziesiąt osób. Dzięki temu udało się gruntownie wyremontować i wyposażyć mieszkanie rodziny z niepełnosprawną osobą.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę