Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Gigantyczny karambol w Marianowie

Siedem samochodów zderzyło się w Marianowie na drodze krajowej nr 61 Łomża – Grajewo. W karambolu uczestniczyły m.in. dwie duże ciężarówki, których kabiny są doszczętnie zniszczone. Policja podaje, że trzy osoby ranne w wypadku zostały zabrane do szpitala. Droga była całkowicie zablokowana przez blisko 9 godzin.

Do wypadku doszło około godz. 11.20. Wstępne ustalenia policji potwierdzają nasze wcześniejsze informacje. Do karambolu miało dojść po tym, gdy jadąca od Łomży ciężarówka uderzyła w tył samochodu marki suzuki, a nastepnie doszło do zdrzenia czołowego tirów po którym samochody wpadły do przydrożnego rowu. W karambolu uczestniczyło jeszcze kilka innych aut - dwa busy i dwa samochody osobowe. Samochody uderzały w siebie na zasadzie domina. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności tego wypadku.
Po karambolu do szpitala trafiło dwóch kierowców tirów i kierowca osobowego suzuki.

Droga przez blisko 9 godzin była zablokowana. Dopiero przed godz. 20. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży poinformowała, że droga została odblokowana i ruch w obie strony odbywa się normalnie.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę