Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Czy ciepła woda powinna być też w nocy? - niewielu mieszkańców Łomży wypełniło ankietę na ten temat

Jeżeli większość mieszkańców nie weźmie udziału w ankiecie - zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zastanowi się, czy samodzielnie nie podjąć decyzji o przywróceniu całodobowego dostępu do ciepłej wody.

 

O to czy ciepła woda powinna być dostępna w nocy zapytał mieszkańców zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Teraz nie ma wody między północą a 4 rano.Jednak odzew mieszkańców na ankietę jest bardzo mały.
Ankieta jest dostępna na stronie internetowej spółdzielni, trafiła też do skrzynek pocztowych wszystkich mieszkańców.
- Ale odzew jest niewielki - mówi wiceprezes spółdzielni Krzysztof Cieśliński. - Spłynęło do nas ponad 630 ankiet, a zarządzamy blisko 8,5 tys. lokali mieszkalnych.
Tak niewielkie zainteresowanie ankietą może przesądzić o jej wyniku. Wszystko dlatego, że jest w niej informacja o tym, że brak odpowiedzi jest głosem za tym, żeby nic się nie zmieniało. Jak dodaje Krzysztof Cieśliński zarząd nie zdecydował się na to, żeby brak odpowiedzi oznaczał zgodę na zmianę.
Decyzję o wyłączaniu ciepłej wody od północy do 4 rano podjął zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 17 lat temu. Miało to przynieść oszczędności mieszkańcom.
Według niedawno przeprowadzonej analizy te oszczędności są jednak niewielkie - średnio złotówka miesięcznie na jedno mieszkanie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę