Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rolnicy kontra Mlekpol

Dwoma autokarami przyjechali dziś do Sądu Apelacyjnego w Białymstoku rolnicy z okolic Zambrowa. Pozwali oni do sądu Spółdzielnię Mleczarską Mlekpol w Grajewie, której są członkami. Spór jednak dotyczy okresu, kiedy należeli oni do spółdzielni w Zambrowie, która w 2003 roku została przejęta przez Mlekpol. Rolnicy nie godzą się z decyzją zarządu Mlekpolu, że straty byłej spóldzielni w Zambrowie mają pokryć własnymi udziałami. Według nich każdy członek spółdzielni jest równy i straty powinny obciążać wszystkich - zarówno starych jak i nowych członków. Zarząd spółdzielni Mlekpol twierdzi, że owe straty wynoszą 22 miliony złotych, i zmniejszył udziały rolników z Zambrowa o 19 milionów złotych.


Sąd pierwszej instancji w Suwałkach przyznał rację rolnikom, wyrok zaskarżyła jednak spółdzielnia. Sąd Apelacyjny ogłosi swoj wyrok we wtorek.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę