Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany 14-latek wpadł po kradzieży w sklepie

Wziął z półki krem do stylizacji włosów warty 22 zł i przeszedł z nim przez linię kas nie płacąc. Po pościgu został zatrzymany przez ochroniarz z Venedy. Okazało się, że 14-letni mieszkaniec Łomży jest poszukiwany. Kilka dni wcześniej uciekł z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem. Policja informuje, że zawiadomienie o zatrzymaniu przez ochronę supermarketu nastolatka, który usiłował dokonać kradzieży w sklepie otrzymała około godz. 17. Na miejscu funkcjonariusz ustalili, że sprawcą jest 14-latek z Łomży. Chłopak był poszukiwany celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczy w Puławach, z którego kilka dni temu samowolnie się oddalił. Urszula Brulińska z KMP w Łomży podaje, że młody mieszkaniec Łomży wczoraj został przewieziony do policyjnej izby dziecka w Białymstoku, a stąd ma być przetransportowany do ośrodka w Puławach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę