Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Wygrać z przeznaczeniem” Lechowicza wraca do TVP

Główne zdjęcie
Marek Lechowicz

W piątek i sobotę TVP3 i kilkanaście regionalnych kanałów Telewizji Polskiej wyemituje film dokumentalny „Wygrać z przeznaczeniem”. Film zrealizowali łomżanie: Marek Lechowicz, scenarzysta i reżyser oraz Michał Chojak operator. „Wygrać z przeznaczeniem” przedstawia historię 733 polskich dzieci, które po przeżyciu cudem zsyłki Północ ZSRR i Syberię znalazły dom w Nowej Zelandii. Wśród bohaterów filmu są ocaleni z regionu: Janina Różycka z Wąskiej w Łomży i Piotr Aulich ze Starych Kupisk.

„Wygrać z przeznaczeniem” to film o ludzkich losach, cierpieniu, upodleniu, beznadziei i śmierci. Ale też o sile, wierze w lepsze jutro i o dobrym losie. Niemal godzinny dokument miał premierę telewizyjną we wrześniu 2015 roku, a teraz powróci na ekrany telewizorów niemal w całej Polsce. Emisje „Wygrać z przeznaczeniem” zapowiedziały:  TVP3, TVP3 Białystok, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Gdańsk, TVP3 Katowice, TVP3 Kielce, TVP3 Kraków, TVP3 Łódź, TVP3 Olsztyn, TVP3 Poznań, TVP3 Rzeszów, TVP3 Warszawa, TVP3 Wrocław
W piątek 1 grudnia film będzie można obejrzeć o godzinie: 08:05;  14:15;  23:35, po czym będzie dwa razy powtórzony nocą z piątku na sobotę – o godz:  00:10 i  02:40.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę