Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Poseł przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h

Jechała z dużą prędkością, a za nią radiowóz z wideo-rejestratorem. Podlaską posłankę PO Bożenę Kamińską zatrzymali policjanci na drodze krajowej nr 61 koło Stawisk.

 

Jak informuje rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, tuż po 12:00 posłanka jechała z prędkością 122 km na godzinę, w miejscu gdzie jest ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Zatrzymana przez patrol, powiedziała, że jest posłanką. Stwierdziła jednak, że nie ma przy sobie, ani legitymacji poselskiej, ani prawa jazdy. Jak informuje Tomasz Krupa - posłanka była trzeźwa.

Jako, że nie miała przy sobie prawa jazdy - policjanci nie wystawili jej mandatu. Nie wiadomo jednak, czy Bożena Kamińska mandat przyjmie. Jeśli nie, policjanci za pośrednictwem Komendy Głównej będą mogli wystąpić o uchylenie jej immunitetu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę