Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna, dn. 11.07.2005

Z przyjemnością informujemy, że Vice Prezes ŁIP-H Pan Stanisław Kaczyński otrzymał tytuł Doktora Nauk Ekonomicznych z zakresu zarządzania przy Szkole Głównej Handlowej.

Osobiście gratuluję i mam nadzieję, że zdobyta wiedza przez Vice Prezesa naszej Izby będzie służyła całej rodzinie przedsiębiorców. Tytuł rozprawy doktorskiej naszego kolegi brzmi: “Procesy przystosowawcze polskich przedsiębiorstw do warunków gospodarki rynkowej”. Jeszcze raz gratuluję i liczę na merytoryczną współpracę.

Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę