Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kosztowny pożar

Na 750 tysięcy złotych wstępnie oszacowano straty po pożarze jaki wybuchł w poniedziałkowe południe w okolicach wsi Grzymały. Spalił się tylko ciągnik rolniczy.

Ciągnik marki Fend był prawie nowy. Strażakom, których wezwano na pomoc przy gaszeniu, udało się ugasić pożar płonącego ciągnika, ale także odłączyć i uratować  podczepione do niego urządzenie warte 400 tysięcy złotych. Na razie nie wiadomo co było przyczyną kosztownego pożaru.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 30 października 2017 17:44
Data ostatniej edycji: pon, 30 października 2017 17:47:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę