Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Podlascy policjanci, jako jedni z pierwszych, będą nosić kamery na mundurach

Pierwsze kamery mają trafić do funkcjonariuszy jeszcze w tym roku albo na początku przyszłego - poinformował w Białymstoku wiceminister spraw wewnętrznych i administracji - Jarosław Zieliński.

 

To system pilotażowy. Pierwsze kamery mają trafić do funkcjonariuszy jeszcze w tym roku albo na początku przyszłego - poinformował w Białymstoku wiceminister spraw wewnętrznych i administracji - Jarosław Zieliński.

Wiceminister Jarosław Zieliński dodał, że obraz zarejestrowany na kamerach ma pomóc w rozstrzyganiu spornych kwestii dotyczących policyjnych interwencji.

Kamery na mundurach mają mieć m.in. patrole drogówki.

Nowy system będzie testowany w województwach podlaskim i dolnośląskim i w komendzie stołecznej policji. Trafi tam w sumie około 270 kamer.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę