Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Było niebezpiecznie

Dwa samochody zderzyły się w okolicach Elżbiecina na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo po czym jeden z nich przewrócił się na bok zatrzymując się na przydrożnym drzewie. Na szczęście jadący w samochodach nie odnieśli większych obrażeń.

Do zderzenia doszło w poniedziałek tuż przed godz. 16.00. Z relacji świadków wynika, że kierowca skody jadąc w kierunku Łomży wyprzedzał i wyjechał na czołówkę przed jadącego w przeciwnym kierunku seata. Kierowca tego samochodu chroniąc się przed zderzeniem usiłował uciec na pobocze, ale skoda bokiem uderzyła w tył seta, który w następstwie tego zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok opierając się dachem o jedno z drzew. Na miejscu pracują służby ratunkowe – pogotowie, straż pożarna i policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają  okoliczności zdarzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 23 października 2017 16:53
Data ostatniej edycji: pon, 23 października 2017 16:56:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę