Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Eksplozja niewybuchów na jednej z posesji koło Zambrowa

Główne zdjęcie
Saperzy (archiwum fot. Marek Maliszewski)

Na terenie jednej z posesji we wsi Nagórki doszło do wybuchu, w wyniku którego ucierpiał 39-letni Grzegorz K. Mężczyznę w ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Białymstoku.

Pięć pocisków artyleryjskich, dwa granaty moździerzowe i około 20 zapalników przechowywane były w jednym z gospodarstw we wsi Nagórki w gminie Zambrów.

Niestety, zanim znalezisko mogli zabezpieczyć saperzy, doszło do tragedii. Jak informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie Agnieszka Predko na terenie jednej z posesji w tej wsi doszło do wybuchu, w wyniku którego ucierpiał 39-letni Grzegorz K.

Mężczyznę w ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Białymstoku.

Policja ewakuowała mieszkańców dziesięciu okolicznych domów, a na teren posesji wezwano patrol saperów, którzy zabezpieczyli znalezisko. Okoliczności, w jakich doszło do eksplozji bada teraz policja.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę