Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Droga mu się skończyła?

Wyładowana gryzem ciężarówka wypadła z drogi pod Łomżą. Do zdarzenia doszło przed świtem w okolicach Starej Łomży przy Szosie. Jadąca drogą od Zosina ciężarówka przecięła drogę krajową nr 63 Łomża – Zambrów i zatrzymała się w rowie po drugiej stronie drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale były utrudnienia w ruchu.

Ciężarówką jechał młody mężczyzna. Prawdopodobnie w gęstej mgle nie zauważył, że dojeżdża do drogi krajowej w którą powinien skręcić. Rozpędzony, wyładowany kamiennym gryzem samochód  przejechał przez krajówkę i zatrzymał go rów po drugiej stronie drogi, przy czym tył naczepy pozostał na jezdni powodując utrudnienia w ruchu. Po godzinie 8. rano drogę całkowicie zablokowano, aby wyciągnąć ciężarówkę z rowu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 16 października 2017 08:45
Data ostatniej edycji: pon, 16 października 2017 08:48:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę