Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Pędził w porsche

Z prędkością blisko 160 km/h pędziło porsche drogą pomiędzy Łomża a Ostrołęką. W pobliżu Sierzput Starych zatrzymali je policjanci, którzy patrolowali drogę nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Za kierowca siedział 58-letni mieszkaniec województwa warmińsko – mazurskiego.

Mężczyzna z popełnionego wykroczenia tłumaczył ma się przed sądem. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drogach. Jazda z nadmierną prędkością jest jednym z podstawowych przyczyn wypadków drogowych. Przypominają, że na drodze krajowej nr 61, tak jak i na wszystkich w regionie Łomży samochody mogą jechać z prędkością maksymalną 90km/h.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę