Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Modowa Przygoda dla panów w Bursztynowej

Galeria Bursztynowa ogłosiła casting dla panów do udziału w akcji modowej. Panowie będą mieli okazję stanąć przed obiektywem aparatu i zaprezentować stylizacje na jesień i zimę. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania będzie 500 zł na zakupy.

Do tej pory Galeria Bursztynowa organizowała akcje modowe głównie dla kobiet, ale tym razem to panowie będą mieli okazję stanąć przed obiektywem aparatu i zaprezentować ciekawe stylizacje na jesień i zimę. Miniony Dzień Chłopaka był świetną okazją, aby ogłosić casting.

Dlatego, jeżeli jesteś mężczyzną i chcesz, aby nasza stylistka Agata Bałdyga, właścicielka marki Doradca Stylu, pokazała w czym wyglądałbyś najkorzystniej oraz przeżyć niesamowitą modową przygodę, zgłoś się już dziś! Dodatkowo będziesz miał okazję wygrać 500 zł na zakupy.

Do udziału w akcji mogą zgłosić się panowie w wieku od 10 do 50 lat poprzez wypełnienie formularza na stronie galerii. Zgłoszenia należy przesłać do 6 października br. Więcej na temat akcji przeczytać można na stronie Galerii Bursztynowej.

JJS
pon, 02 października 2017 13:49
Data ostatniej edycji: pon, 02 października 2017 15:42:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę