Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizyjna niedziela

23 dowody rejestracyjne zabrali kierowcom przez weekend policjanci z Łomży. Powody były różne od braku okresowych przeglądów technicznych po uszkodzenia samochód w wyniku kolizji. Tych było wyjątkowo dużo.

Pierwsza kolizji wydarzyła się w okolicach wsi Zaruzie. Przed godziną 7. rano samochód z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i dachował. Ranny kierowca trafił do szpitala, a okoliczności zdarzenia ustalają policjanci, którzy podkreślają, że w niedzielę mieli wyjątkowo dużo pracy. Przez cały dzień w mieście i najbliższej okolicy zgłoszono i aż 10 zdarzeń drogowych, a w soboty były tylko 2. Wszystkie niedzielne zdarzenia drogowe zostały zakwalifikowane jako kolizje, choć niektóre z nich wyglądały groźnie, a wśród sprawców jednego z nich był pijany kierowca. Jadąc skodą przez centrum miasta kilka minut po godzinie 15. doprowadził do zderzenia z fiatem na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Gen. Wł. Sikorskiego. Gdy na miejsce dotarli policjanci okazało się, że kierowca skody miał prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie.


cz
pon, 02 października 2017 12:22
Data ostatniej edycji: pon, 02 października 2017 12:24:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę