Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Mania Mani

Każdy ma swoją manię: ja lubię ludzi - opowiada Pani Mania - więc z uwagą obserwuję to ludzkie mrowisko i usiłuję zrozumieć, choć z biegiem lat coraz mniej rozumiem. Za czym tak gonią? Oby szukali prawdziwego sensu życia, bo wtedy poważne kłopoty przyjmą z godnością, bez załamania. Czy nie lepiej wszystko powolutku celebrować? Podróże? Wiadomo, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zakupy? Do licha, ileż można kłaść na siebie? I tak po kolei pewnie uznamy, że sensem istnienia jest odnalezienie bratniej duszy.  Ostatecznie szukamy kogoś naturalnego, kto będzie sobą mimo przeciwności losu. Czasem desperatom zerkającym w lustro może się wydawać, że wreszcie znaleźli... Potem niektórzy myślą, że zmiana lustra coś zmieni?.. Tu przerywa swój monolog, bo nagle za rogiem wpadamy w inny świat. Co za szczęśliwy traf na drodze uważnego fotografa !  Gwałtownie podrywam aparat i „strzelam z biodra” aby jak najszybciej złapać ulotną sytuację, potem jeszcze raz - a jednak nie ma reguły: drugie ujęcie jest lepsze! Co tam pojawiło się za szybą, jakieś rarytasy? Chyba coś fascynującego, bo świata wokół nie widzą: sympatyczna modnisia i czworonożny przyjaciel naśladujący wiernie zachowanie swojej Pani. Czyli nie zawsze z uporem maniaka  trzeba trzaskać tysiące zdjęć, aby wybrać jedno dobre? ...- Pani Maniu, też lubię ludzi, zwłaszcza w tak nieupozowanej chwili.

Bolesław Deptuła
so, 30 września 2017 21:50
Data ostatniej edycji: wt, 03 października 2017 10:12:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę