Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Literat Aleksander O. może trafić do więzienia - uznał sąd

Suwalski sąd uznał, że funcjonariusz suwalskiego UB, a później znany białostocki literat - Aleksander 0. - może pójść do więzienia. Sąd skazał go na 4 i pół roku pozbawienia wolności za zbrodnie komunistyczne i przeciw ludzkości. Aleksander O. ma teraz 82 lata, więc prosił o odroczenie kary ze względu na wiek i zły stan zdrowia. Na dzisiejszym posiedzeniu, w oparciu o opinię biegłych lekarzy z białostockiego szpitala klinicznego, sąd w Suwałkach uznał, że nie ma podstaw, by wykonanie kary odroczyć.

Postanowienie sądu nie jest prawomocne. Aleksander O. ma tydzień na odwołanie się od tego.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę