Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

O parking...

- Gdy zabraknie powietrza, wody, roślin na ziemi... - wierszem pt. „Chrońmy przyrodę” Maciej Obrycki, uczeń klasy III gt, zainaugurował piątkową uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego parkingu szkolnego. Poprowadził ją z równie odświętnie przyodzianą Patrycją Oliwą z klasy III tg, która witała zaproszonych gości. Gdy pięć par nożyc zaciskało się na biało-czerwonej szarfie rozdzierając jej włókna, 90 par dłoni zbiegało się w oklaskach, przez grube chmury na „Mechaniak” spłynęły pierwsze tego dnia nieśmiałe promienie słońca niczym błogosławieństwo dla „tego dzieła”.

Budowa wyłożonego szarą kostką polbrukową parkingu na „jakieś” 40 samochodów największej szkoły w mieście trwała dwa miesiące. Inwestycja za około 360 tysięcy złotych została sfinansowana ze środków budżetu miasta. Wśród pięciu przecinających biało-czerwoną wstęgę, symbolicznie otwierając parking, był też wiceprezydent Łomży Andrzej Garlicki. Przedsięwzięcie – jak stwierdził dyrektor Jacek Kocoń - było od 21 lat wyczekiwane przez pracowników i uczniów szkoły. Poświęcenia i błogosławieństwa wszystkim, którzy będą korzystać z dobrodziejstwa  nowego parkingu, udzielił ks. Wojciech Nowacki, proboszcz parafii Bożego Ciała. 
Dopełnieniem parkingowej uroczystości było posadzenie w pobliżu 5 drzewek klonu i 12 krzewinek tawuły oraz wręczenie wiceprezydentowi i proboszczowi szkolnych koszulek i dyplomów świadomych ekologów.
Gdy goście przeszli do pomieszczeń Mechaniaka schodząca z parkingu młodzież spontanicznie biła brawo...

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę