Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na drodzie Łomża - Ostrów Mazowiecka

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie w okolicy wsi Stare Konopki na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Po zderzeniu się dwóch samochodów osobowych jeden z nich wypadł z drogi i zatrzymał się przy dużym przydrożnym drzewie.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.00. Policja podaje, że była to kolizja drogowa. Na miejscu pomocy medycznej udzielono jednej osobie. W związku z tym zdarzeniem przez kilkadziesiąt minut ruch na drodze wojewódzkiej nr 677 odbywał się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę