Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dachowanie na Piłsudskiego

Około godz. 18.00 na al. Piłsudskiego na wysokości ul. Małachowskiego doszło do zdarzenia, w wyniku którego Fiat wylądował na dachu a Toyota ma uszkodzony tylni błotnik. Są utrudnienia w tym miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujacy Toyotą albo włączał się nieostrożenie do ruchu albo zmieniał pas. W wyniku tego manewru zajechał drogę kierującej Fiatem. Fiat uderzył w tylni błotnik Toyotę i wylądował na dachu na pasie zieleni pomiędzy jezdniami. Nie wiadomo jak poważnie ucierpieli ludzie, ale jedna osoba została przewieziona do szpitala. Trwa akcja służb ratowniczych i policji.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę