Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wielka akcja rabatowa w Galerii Bursztynowej. Do zgarnięcia aż 37 kuponów!

W dniach 2-10 września w Galerii Bursztynowej będzie trwała akcja rabatowa. Klienci będą mieli okazję skorzystać z ponad trzydziestu kuponów upoważniających do zniżek na nowe kolekcje i nie tylko.

Jak zdobyć kupony rabatowe?

Wystarczy w dniach 2 -10 września br. odwiedzić Galerię Bursztynową i w Punkcie Informacji odebrać książeczkę kuponową. Liczba egzemplarzy jest ograniczona. Aby otrzymać zniżkę, odpowiedni kupon należy okazać w sklepie przy kasie.

Kupony można także pobrać ze strony internetowej centrum handlowego: http://galeriabursztynowa.com.pl/1815-zgarnij-37-kuponlw-rabatowych.html


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę