Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

79-latek zjechał z drogi i dachował

Kierowca toyoty trafił do szpitala po tym, gdy jego samochód zjechał z drogi i dachował. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek ok. 12.15 za Jeziorkiem.

Z pierwszych informacji wynika, że jadący drogą wojewódzka nr 668 w kierunku Jedwabnego samochód osobowy marki toyota na wysokości lasku za Jeziorkiem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni po czym zjeżdżając z wysokiej skarpy samochód zaczął koziołkować. Zatrzymał się dopiero kilkadziesiąt metrów dalej po drodze ocierając się o jedno z drzew. Gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki ratownicze samochód leżał na boku. Przybyła karetka pogotowia zabrała kierowcę – 79-letniego mężczyznę - do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznał obrażeń. Świadkowie mówią, że był przytomny, ale nie potrafił wyjaśnić dlaczego zjechał z drogi.

Szczególny i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę