Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Szpital szuka inwestora

Władze Zambrowa szukają inwestora strategicznego do swojej spółki "Szpital Miejski". Objęcie udziałów w spółce i dokapitalizowanie jej w ten sposób to jedyna szansa dla zambrowskiego szpitala - uważa burmistrz miasta Kazimierz Dąbrowski. Placówka z racji niewypłaconych podwyżek winna jest swoim pracownikom około 800 tysięcy złotych. Część z nich ma już orzeczenia sądowe, które mogą egzekwować przy pomocy komornika. Brak dodatkowych funduszy z zewnątrz doprowadzi do tego, że miasto będzie musiało zwrócić szpital władzom powiatu, a to najkrótsza droga do jego likwidacji - uważa burmistrz.


Szpital w Zambrowie funkcjonuje jako spółka miejska od lipca 2002 roku. Przekazany został bez zadłużeń, te zostały w starostwie, które będzie je spłacało jeszcze do 2008 roku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę