Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Brak decyzji o wycince drzew uniemożliwia wartą ponad 2 mln zł inwestycję w gminie Jedwabne

Są pieniądze, podpisano umowę z wykonawcą, jednak remont drogi nie może się rozpocząć. Wstrzymywanie się z decyzją o wycince drzew w pasie drogowym od miesiąca blokuje remont drogi powiatowej Stryjaki - Karwowo w gm. Jedwabne.

 

Władze powiatu twierdzą, że to brak dobrej woli burmistrza, a ten tłumaczy, że nie może podpisać decyzji dopóki będzie wiadomo czy stroną w postępowaniu nie jest także federacja ekologiczna, która się o to zwróciła.

Proceduralnych formalności nie mogą zrozumieć mieszkańcy Karwowa, którzy na remont swojej drogi czekali przez kilkadziesiąt lat. Tym bardziej, że dalsze odwlekanie decyzji grozi zerwaniem umowy przez wykonawcę i koniecznością wypłacenia kar umownych oraz zwrotu dotacji z budżetu centralnego.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę