Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Mioduszewski, Borawski... i Bagiński

To trójka łomżyńskich kandydatów na posłów, która znalazła się w pierwszej 10-tce na liście Polskiego Stronnictwa Ludowego. Listę ludowców otwiera Przewodniczący podlaskich struktur partii – prof. Adam Dobroński, a zaraz za nim są pierwsi “łomżanie” Eugeniusz Mioduszewski i Edmund Borawski.

W sobotę odbyła się podlaska konwencja wyborcza partii. Póki co lista kandydatów nie została skompletowana w całości, ale jej trzon już został potwierdzony – mówi Eugeniusz Mioduszewski poseł i jednocześnie kandydat na posła z listy PSL. W tym trzonie znaleźli się – poza Mioduszewskim na drugiej pozycji, także poseł Edmund Borawski – obecny poseł i prezes SM Mlekpol z Grajewa – pozycja nr 3., a także Mieczysław Bagiński - były wojewoda łomżyński, a obecny radny sejmiku podlaskiego, którego na liście ludowców umieszczono na miejscu nr 7. Ludowcy liczą, że mimo niekorzystnych sondaży przedwyborczych uda im się powtórzy wynik z poprzednich wyborów. Jak mówi Mioduszewski – jeśli uda się wprowadzić dwóch posłów - będzie sukces, jeśli tylko jednego – to też dobrze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę