Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Gigantyczny korek na „61”

Kilka kilometrów długości ma korek na drodze krajowej nr 61. Jak informują kierowcy samochody stoją w obie strony. Te jadące w kierunku Grajewa stoją na odcinku od Marianowa, a te jadące do Łomża od Starego Cydzyna. Korek ma związek z robotami drogowymi w okolicy Bud Czarnockich, gdzie ruch odbywa się wahadłowo.

Ruchem w miejscu prac drogowców kierują pracownicy firmy wykonującej remont nawierzchni jezdni. Kierowcy relacjonują, że przejazd odcinka zajmuje około pół godziny.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę