Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Z Łomży do Mongolii w pięć tygodni

Pięć tygodni będzie trwała podróż łomżyńskiego motocyklisty Grzegorza Cholewickiego. W tym czasie przejedzie 15 tysięcy kilometrów i dotrze do Mongolii.

 

Grzegorz Cholewicki w podróż wyruszył w poniedziałek (24.07). Część trasy pokona sam, później dołączy do niego drugi motocyklista. Do wyprawy Grzegorz przygotowywał się dwa miesiące. Na motocykl zabrał tylko niezbędne rzeczy.

Chociaż Grzegorz finansuje wyprawę sam, to ma ona też wymiar promocyjny dla Łomży. Motocyklista dostał od samorządu gadżety z herbem miasta, które będzie rozdawał w każdym z odwiedzanych krajów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę