Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Nieduży „Łańcucha Światła” w Łomży

Kolejny raz w sobotę wieczorem przed Sądem Okręgowym w Łomży spotkali się przeciwnicy reformy sądownictwa wdrażanej przez PiS. Grupka około 20 osób ustawiła świece przyłączając się się do „Łańcucha Światła”, który symbolizuje sprzeciw wobec przegłosowanej ustawy o Sądzie Najwyższym.

Uczestnicy na ścianie sądu ustawili także kartki z napisami „Wolne sądy”. Zapowiadają, że także w niedzielę (o godz. 21.00) chcą protestować w podobny sposób przyłączając się do ogólnopolskiego apelu do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, aby zawetował uchwalone przez parlament ustawy sądowe.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę