Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

3 osoby zginęły w wypadku między Zambrowem a Ostrowią Mazowiecką

W Szumowie zderzyły się osobowy renault z samochodem ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z TIRem. Trzy osoby z auta osobowego zginęły na miejscu. Kierowca ciężarówki samodzielnie opuścił pojazd.

Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna, ale ruch odbywa bez przeszkód, bo policja skierowała pojazdy na nowo wybudowany odcinek drogi S8.

Identyfikacja ofiar i ustalanie okoliczności wypadku może potrwać jeszcze kilka godzin, co nie będzie miało wpływu na płynność ruchu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę