Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Dachowanie na drodze do Mężenina

Jedna osoba została ranna po dachowaniu seata na drodze do Mężenina. Do wypadku doszło po godz. 16. w pobliżu zjazdu do Pniewa. Na miejscu są służby ratunkowe i są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło – według relacji świadków – po tym gdy jadący w stronę Łomży citroen wyprzedził autobus. Osobówka „złapała pobocza” po czym kierująca samochodem kobieta straciła nad nim panowanie. Seat miał wykonać „piruety w powietrzu” kilkukrotnie dachując. Ostatecznie samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie, a kierująca nim kobieta – która jechała sama – ranna została zabrana do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznała obrażeń.  Na miejscu pracują służby ratunkowe oraz policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku. W związku z wypadkiem są też utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej łączącej Łomżę z Mężeninem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę