Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Ogólniaki pełne

Dobiega końca nabór do łomżyńskich szkół ponadgimnazjalnych. W środę po południu we wszystkich szkołach tego typu w mieście wywieszono listy uczniów przyjętych do klas I. Okazało się, że dla większości nabór na tym się zakończył. Ci którzy nie załapali się do jednej z trzech wybranych przez siebie szkół wybór mają już bardzo mały. Wolne miejsca są jeszcze przede wszystkim w Drzewnej i Wecie.

W Zespole Szkół Drzewnych Nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej wolnych jest jeszcze 87 miejsc i to zarówno w tamtejszym liceum profilowanym (leśnictwo i technologia drewna (28) i kształtowanie środowiska (20)), jak i Technikum (technik technologii drewna
(9), technik geodeta (20), technik ochrony środowiska (10)).
Niewiele mniej wolnych ławek pozostaje jeszcze w klasach pierwszych Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7. Popularna Weta nie skompletowała listy klasowej w tutejszym Liceum Ogólnokształcącym, gdzie wolnych jest jeszcze 11 miejsc, jak i Technikum. Na czterech kierunkach technik weterynarii, technik agrobiznesu, technik hodowca koni i technik architektury krajobrazu jest w sumie niemal 60 pustych miejsc.
Kompletu uczniów nie ma także Liceum Ogólnokształcące nr 5 działające w ramach Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. W ogólniaku Mechaniaka brakuje 11 uczniów.
Pozostało także ponad 30 miejsc w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 4. Ta szkoła mieści się przy ul. Zielonej. Wolne miejsca pozostały na kierunkach cukiernik/piekarz (13) i malarz-tapeciarz/posadzkarz (19).

Co dalej z rekrutacją?
Do 1 lipca do godz. 15 uczniowie mogą donosić dokumenty potwierdzające, że chcą w danej szkole się uczyć

1 lipca o godz. 17 szkoły wywieszą informacje o ilości miejsc wolnych

4-6 lipca do godz. 12 szkoły przyjmują dokumenty potwierdzające, że uczniowie chcą w danej szkole uczyć się

6 lipca godz. 15 szkoły wywieszą ostateczne listy przyjętych

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę