Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Kilka rodzin nie wróci na noc do swoich mieszkań po pożarze bloku w Jedwabnem

Osiem rodzin ewakuowano w czwartek (22.06) w wyniku pożaru budynku komunalnego w Jedwabnem koło Łomży. Ogień pojawił się na poddaszu po 16:00.

 

Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok Sławomir Miciura z Urzędu Miasta w Jedwabnem, według wstępnych informacji cztery rodziny nie będą mogły na tę noc wrócić do swoich mieszkań. To osoby, które mieszkały na pierwszym piętrze budynku. Noc mają spędzić u swoich rodzin.

Stan budynku oceni Inspektor Nadzoru Budowlanego. W piątek pracownicy miejskiej spółki odpowiedzialnej za stan budynków komunalnych w mieście rozpoczną remont zniszczonych pomieszczeń.

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę