Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolejny działacz samorządowy na Podlasiu utracił swój mandat.

Na 3 tys.zł grzywny oraz rok zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych został skazany radny gminy Zambrów, który w marcu staranował swoim volkswagenem karetkę pogotowia. Lech T. szybko odjechał z miejsca zdarzenia a nastepnie starał się przekonać policjantów, że to jego żona kierowała samochodem. Jak się okazało radny miał w wydychanym powietrzu półtora miligrama alkoholu na litr. Jest to już kolejny samorządowiec w województwie podlaskim, który traci mandat za to przewinienie- tylko w rejonie Łomży było w tej kadencji już trzech takich radnych- w gminie Wysokie Mazowieckie, w Kuleszach Kościelnych i Stawiskach.


Sprawy sądowe za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu mieli także m.in. burmistrz Jedwabnego i radny powiatu wysokomazowieckiego.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę