Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Można zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego Łomży. Są nowości

Przez miesiąc można zgłaszać projekty do budżetu obywatelskiego Łomży na 2018 rok. Prezydent miasta planuje przeznaczyć na ten cel 2 mln zł, z czego 100 tys. zł wyłącznie na inicjatywy dotyczące młodzieży.

 

To piąta edycja budżetu obywatelskiego w Łomży. W dotychczasowych mieszkańcy zdecydowali o podziale ponad 3 mln zł.
Na potrzeby budżetu obywatelskiego urzędnicy podzielili miasto na trzy strefy, z których każda otrzyma czwartą część zaplanowanej kwoty. Pozostała 1/4 to rezerwa, którą rozdzieli zespół koordynujący budżet.

Nowością jest młodzieżowy budżet obywatelski, do którego można zgłaszać wszelkie zadania, które dotyczą młodzieży. Mogą to być również tzw. projekty miękkie o charakterze prospołecznym, kulturalnym, oświatowym lub sportowym.

Projekty do budżetu można zgłaszać do 7 lipca. Po weryfikacji zgłoszeń, ostateczną listę poznamy w połowie września, zaś samo głosowanie odbędzie się między 18 września a 6 października. Ogłoszenie wyników budżetu obywatelskiego Łomży na 2018 rok zaplanowano na 23 października.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę