Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znana jest wstępna lista kandydatów SLD w wyborach parlamentarnych

Władze podlaskiego SLD ustaliły skład list wyborczych w wyborach do Sejmu. Kandydować będą m.in. wojewoda podlaski Marek Strzaliński, wicewojewoda Jerzy Półjanowicz, dyrektor regionalnego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wojciech Szczepkowski oraz obecny poseł SLD Eugeniusz Czykwin. Lista zawierają 26 nazwisk ale może się jeszcze zmienić. Na razie nie wiadomo też kto będzie na pierwszym miejscu.

Pod nieobecność niekwestionowanego lidera Włodzimierza Cimoszewicza, który w poprzednich wyborach uzyskał ponad 70 tysięcy głosów podlaskie władze sojuszu postanowiły postawić na lokalnych działaczy. Kandydować będą m.in. burmistrz Bielska Podlaskiego Eugeniusz Berezowiec, wicestarosta hajnowski Jerzy Sirak i wójt Puńska Witold Liszkowski Ostateczny skład list w całej Polsce mają w połowie tygodnia zatwierdzić władze krajowe SLD. Przyjmie je konwencja partii, która zbierze się 3 lipca.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę