Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Szepietowie wybierano championów

Klacz WAŻNA Henryka Strzeleckiego z Łomży została championką XII Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która odbyła się 25.i 26. czerwca w Szepietowie. Tytuł championa wśród ogierów rasy zimnokrwistej przypadł BIRKUTOWI należącemu do Jerzego Kondratiuka z Ciełuszek w gminie Zabłudów. Komisja oceny trzody chlewnej przyznała 5 championatów. Otrzymały je zwierzęta należące do Józefa Grodzkiego z Kropiwnicy Gajek (2 tytuły), Janusza Jabłonowskiego z Jabłonowa Wypych, Hodowli Zwierząt Zarodowych w Knyszynie oraz Bożeny i Zbigniewa Jarosiów z Frankowej Budy.


Championami wśród owiec zostały tryki z hodowli Józefa Rokickiego z Kiersnówka i Marka Piętki z Piętek Gręzek oraz maciorka (samica owcy) Bogusława Bilimina z Bilimin. Mistrzowskie tytuły otrzymaly także stadko kur mięsnych z hodowli Adama Medykiewicza z Solistówki i gęsi Dariusza Pogorzelskiego z Koczer. Przez dwa dni w Szepietowie mozna było podziawiać kilkaset najpiękniejszych zwierząt w kilkudziesięciu gatunkach, rasach i odmianach.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę