Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Chodnik jest za wąski

- Stawiają ogrodzenie, zostawiają wąskie przejście, że człowiek z reklamówkami z zakupów będzie musiał iść bokiem - mówi zbulwersowany mieszkaniec bloków przy ul. Księcia Janusza I 7. - Dwoje ludzi tu się nie minie, a w bloku mieszkają i starsi, którzy najkrótszą drogą chcą dość do sklepu. To jakaś pułapka na ludzi – dodaje. Faktycznie, od rana ekipa ze spółdzielni „Perspektywa” grodzi plac zabaw zbudowany w środku podwórza „wygrodzonego” z czterech stron blokami. - Teraz chodnik wydaje się jeszcze węższy – przyznaje Robert Chaberek, wiceprezes SM „Perspektywa” i zapowiada, że to się zmieni.

- Już wcześniej rozmawialiśmy, że ten chodnik trzeba będzie wymienić i poszerzyć - mówi prezes Chaberek. - Pewnie zrobimy to jeszcze w tym roku, a jak nie, to w następnym z funduszu remontowego. Ogrodzenie placu zabaw jest konieczne, bo wymieniliśmy tam urządzenia na nowe. Jest też piaskownica dla małych dzieci i sanepid wymaga, aby takie place były zabezpieczone np. przed dostępem psów – tłumaczy.

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę