niedziela, 18 marca 2018 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Głupi żart maturzystów

Nawet 10 lat więzienia może grozić nastolatkom, którzy rozpylili w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Zambrowie przed maturą z geografii gaz pieprzowy. Jak ustalili policjanci, prawdopodobnie gaz w klasie rozpylili 17 i 18-latek. Maturzyści tłumaczyli, że jeden z nich zakupił pojemnik z gazem przez internet. Drugi kolega przypadkowo nacisnął spust i uwolnił drażniącą substancję - tłumaczy komisarz Tomasz Krupa z zespołu prasowego podlaskiej policji.

 

Teraz może im grozić surowa kara. Mogą odpowiadać nawet za narażenie zdrowia i życia, ale ich wybryk może być uznany za wykroczenie. Policjanci zbierają opinie lekarzy na temat zdrowia osób, które trafiły do szpitala po tym incydencie.

Większości pomocy udzielono na miejscu, a do szpitala trafiły trzy uczennice, w tym jedna przyjmująca lekarstwa. Pierwszą zwolniono do domu już po kilku godzinach. Dwie z trzech uczennic, nadal są pod opieką lekarzy. Jak mówią, ich stan jest na tyle dobry, że prawdopodobnie jeszcze w środę (17.05) będą wypisane do domu.

161121091207.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0