Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Narkotyki w mieszkaniu 26-latka

Ponad 36 gramów narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 26-letniego mieszkańca Łomży. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje policja funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży weszli do mieszkania 26-latka, bo z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze znaleźli 40 woreczków strunowych z białym proszkiem. W trakcie badania testerem narkotykowym substancja ta okazała się być pochodną amfetaminy. Łącznie w woreczkach było ponad 36 gramów środka odurzającego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę